تصویر جاروبرقی هیتاچی HITACHI CV-SE22V

جاروبرقی هیتاچی HITACHI CV-SE22V HITACHI CV-SE22V Vacuum Cleaner

*جارو برقی هیتاچی مدل CV-SE22V *نوع جاروبرقی:مخزنی (بدون کیسه) *قدرت موتور:2200 وات *وزن 5.1 کیلوگرم *چک کردن فیلتر:الکترونیکی *فیلتر نانو تیتانیوم:دارد *ظرفیت مخزن گرد و غبار 2.0 لیتر *لوله:آلومینیوم تلسکوپی *طول کابل برق:5 متر *فیلتر بهداشتی:HEPA H13 *سیم جمع کن خودکار:دارد

(اختیاری)
(اختیاری)
۳,۲۶۶,۸۰۰ تومان

جاروبرقی هیتاچی HITACHI CV-SE22V

جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V دارای توان 2200 وات می‌باشد از این رو تمیز کنندگی عالی را در خانه‌ی شما ایجاد خواهد کرد. البته تنها این توان بالا نیست که در جارو کردن عالی به شما کمک خواهد کرد بلکه قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته‌ی موجود بر روی این مدل نیز به شما در عالی‌ترین کارایی کمک می‌کند. این جاروبرقی یکی از خوش ساخت‌ترین مدل‌های تولید شده در هیتاچی می‌باشد، که با بهره گیری از قابلیت‌های پیشرفته در بخش طراحی، کارایی عالی را به خود اختصاص داده است. لوله‌های تلسکوپی و فنری با اندازه‌ی استاندار این امکان را فراهم می‌کند تا به مناطق دور هم دسترسی داشته باشید و گرد و غبار موجود را به صورت کامل برطرف نمایید. نازل‌های به کار رفته در این جاروبرقی امکان تمیز کردن انواع سطوح را برایتان فراهم می‌کند؛ این مدل به 4 نازل با طراحی‌های مختلف مجهز شده است.

این جاروبرقی هیتاچی از طریق فیلتر Nano Titanium ریزترین ذرات موجود در محیط را به خود جذب خواهد کرد و این ذرات را در حد نانومتر نیز در خود نگه خواهد داشت تا محیطی با هوای تمیز و عاری از باکتری و میکروب را در اختیار داشته باشید. نفس کشیدن در هوایی که تمیز کردن محیط آن را جاروبرقی CV-SE22V هیتاچی بر عهده دارد حس خوبی به شما انتقال خواهد داد، زیرا فیلتر HEPA13 نیز در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است. این فیلتر در طی 7 مرحله ناخالصی‌ها را به خود جذب می‌کند. این دو فیلتر هوایی با 99 درصد تمیزی را حاصل خواهند کرد. این جاروبرقی 2200 وات هیتاچی از کیسه برای نگه داری گرد و غبار استفاده نمی‌کند، بلکه مخزنی برای این منظور طراحی شده است. این مخزن دارای گنجایش مطلوب 2 لیتر می‌باشد.

بر روی این مخزن نشانگر گرد و غبار قرار گرفته است تا از طریق آن از زمان تمیز کردن مخزن اطلاع یابید. سیستم فشرده ساز در این جاروبرقی مخزنی، گرد غبار را از اشیا بزرگ‌تر جدا خواهد کرد و در محفظه‌ای جداگانه قرار خواهد داد تا در صورت لزوم گرد و غبار را از محفظه خارج نمایید. تمیز کردن مخزن کار چندان سختی نخواهد بود، برای این کار تنها یک لمس کوچک لازم است تا آشغال‌های درشت فشرده شده از مخزن خارج شوند. این مخزن را می‌توانید پس از خارج کردن گرد و غبار، به صورت کامل شستشو دهید و مجددا بر روی بدنه‌ی جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V سوار کنید. قابلیت‌های پیشرفته‌ی دیگری نیز موجودند که امکان کارکرد مطلوب‌تر این محصول را ایجاد می‌کنند. این ویژگی‌های متنوع کیفیت و عملکرد عالی را ایجاد می‌کند تا خانه‌ای تمیز داشته باشید، لازم نیست برای این کار وقت زیادی صرف کنید.

طراحی جاروبرقی مخزنی CV-SE22V

جاروبرقی های مخزنی در مدل‌های مختلف تولید شده‌اند که هر یک به امکانات پیشرفته‌ای مجهز شده‌اند تا کارایی مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورند. در این میان کمپانی بزرگ ژاپنی محصولاتی را تولید کرده است که کارایی عالی آن‌ها رضایت را در شما ایجاد خواهد کرد. برند هیتاچی با تولید جاروبرقی CV-SE22V ثابت کرده است که در این زمینه حرف برای گفتن دارد و می‌تواند با رقیبان بزرگ و قدر رقابت کند. در ابتدای کار این محصول را با ظاهری آراسته تولید کرده است تا در یک نگاه، نظرتان را به خود جلب کند. این جاروبرقی با رنگ قرمز تولید شده است و ریزه کاری‌هایی در طراحی موجودند که خوش تراش بودن محصول را چند برابر خواهند کرد. جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V به دستگیره‌ای خوش فرم مجهز شده است تا امکان حمل راحت را برایتان فراهم کند.

قاب مخزن به صورت شفاف می‌باشد تا در حین کار نحوه‌ی مکندگی و همچنین فشرده سازی گرد و غبار را مشاهده نمایید. این مدل دارای 3 چرخ می‌باشد تا از طریق آن‌ها جاروبرقی را به هر مکانی بکشید، قابلیت دوران در چرخ پایینی و روان بودن این چرخ امکان دور زدن و چرخش راحت را فراهم خواهد کرد. فیلتر و نشانگر گرد و غبار بر روی قسمت پایینی جاروبرقی خودنمایی می‌کنند، شما می‌توانید مدیریت محفظه را در این بخش در دست بگیرید. فیلتر نیز از این قسمت قابل دسترسی است تا در صورت لزوم نسبت به پاک کردن فیلترها اقدام نمایید. بر روی قسمت بالایی مخزن نیز فیلتری تعبیه شده است که به میزان بالایی تمیزی هوا را ایجاد خواهد کرد.

این مخزن تنها از طریق دکمه‌ی موجود امکان تمیز کردن محفظه را فراهم می‌کند و با یک حرکت ساده هیچ گرد و غباری در مخزن باقی نخواهد ماند. پس از خارج کردن آن‌ها می‌توانید مخزن را به همراه فیلتر شستشو نمایید. پیچ ولومی نیز در قسمت بالایی جاروبرقی مشاهده می‌شود که امکان تنظیم قدرت جاروبرقی را فراهم خواهد کرد. لوله تلسکوپی و لوله‌ی فنری در کنار جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V قرار گرفته‌اند. قابلیت تنظیم ارتفاع لوله از طریق اهرم مخصوص فراهم می‌باشد تا با توجه به قد خود میزان ارتفاع لوله را تنظیم نمایید، در این حالت فشار کمتری به دست و کمر شما وارد خواهد شد. بر روی لوله‌ی تلسکوپی با جنس آلومینیوم 2 نازل قرار گرفته‌اند تا در صورت نیاز از آن‌ها استفاده نمایید. طراحی زیبا در کنار قابلیت‌های متنوع در این بخش، این مدل را خواستنی‌تر و با امکانات پیشرفته‌تر خواهد کرد.

مکش قدرتمند برای تمیزی بیشتر

اصلی‌ترین کاری که لازم است جاروبرقی‌ها با کیفیت عالی انجام دهند، تمیز کنندگی خانه و محیط زندگی شماست. جاروبرقی CV-SE22V هیتاچی از طریق موتور قدرتمندی که به آن مجهز شده است، توان فوق‌العاده‌ای را از خود نمایش خواهد داد. این جاروبرقی هیتاچی دارای توان 2200 وات می‌باشد و از این رو گرد و غبار را با توان عالی در مخزن خود خواهد دمید، اشیا بزرگ‌تر نیز به راحتی از سطح پاک خواهند شد. سیکل کشیدن گرد و غبار به داخل محفظه و همچنین دوران ایجاد شده در آن توان بالاتر را برای این محصول به همراه خواهد آورد. این توان بالا کمک خواهد کرد تا به راحتی و در کمترین زمان تمیز کاری را در منزل به اتمام برسانید، حذف تمام ذرات ریز و درشت با عالی‌ترین کیفیت از اثرات دیگر جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V می‌باشد.

فیلترهای جاروبرقی CV-SE22V

مکن است این اتفاق برایتان پیش آمده باشد که پس از جارو زدن منزل خود احساس کنید که هوای محیط چندان سالم نیست و نیاز به تهویه کننده‌ی هوا دارید تا بتوانید با خیال راحت نفس بکشید. مکش هوا به داخل محفظه و سپس خارج کردن مجدد آن سبب می‌شود ذرات گرد و غبار و آلاینده‌ها در هوای محیط زیاد شوند. اما جاروبرقی CV-SE22V هرگز چنین حالتی را ایجاد نخواهد کرد، بلکه با فیلترهایی که در اختیار دارد هوا را به صورت کاملاً تمیز در محیط جریان خواهد داد. این جاروبرقی قدرتمند هیتاچی به دو فیلتر پیشرفته مجهز شده است. فیلتر HEPA Clean یا H13 یکی از فیلترهای موجود است که هوا را در 7 مرحله و به صورت کامل تصفیه خواهد کرد و ریزترین ذرات را نیز جذب خواهد کرد تا هوایی با درجه‌ی خلوص بالا را به محیط ارائه دهد.

این هوا تا 99 درصد تصفیه خواهد شد تا حدی که می‌توان به جرات اعلام کرد هیچ ناخالصی در آن باقی نخواهد ماند. فیلتر Nano Titanium نیز به همراه جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V عرضه شده است. این فیلتر نیز در جذب ناخالصی‌ها به شیوه ای قدرتمند عمل خواهد کرد و ذرات کوچک در اندازه‌های نانومتری را نیز جذب خود می‌کند. از اثرات دیگر این فیلتر حذف کامل، میکروب، باکتری و بوهای نامطبوع از هوا خواهد بود. با وجود این فیلترهای قدرتمند و نوین امکان استشمام هوای کاملاً تمیز فراهم می‌شود.

  امکان تمیز کردن تمامی سطوح با نازل های متنوع

سری‌های متنوع ارائه شده همراه با جاروبرقی CV-SE22V هیتاچی این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که انواع محیط‌ها و نقاط را به صورت کامل تمیز نمایید و مکانی موجود نخواهد بود که با این نازل‌ها قابل دسترس نباشد. 3 نازل در کنار این جاروبرقی موجودند. نازل اصلی که بالاترین میزان کاربرد را دارد با طراحی عالی تولید شده است تا کارایی مطلوبی را از خود ارائه دهد. دو برس در کنار این سری موجودند تا تمیزی بالاتر را به دنبال آورد و داخل پرزها را نیز به صورت کامل تمیز کند. انعطاف پذیری و قابلیت چرخش در این نازل کمک می کند تا آن را در گوشه‌ها و همچنین سطوح کم ارتفاع جای دهید. شما می‌توانید از طریق این نازل فرش، موکت، سرامیک، گوشه‌ها، زیر مبل و … را به صورت کامل و دقیق تمیز نمایید.

اما لازم نیست نگران تمیز کردن مکان‌های باریک و کم عرض باشید زیرا نازل Crevice Nozzle برای چنین مواردی طراحی شده است، با این نازل تمیز کردن درزهای کوچک نیز کار راحتی خواهد بود. نازل Dusting Brush جهت تمیز کردن مبل، پرده، داخل خودرو و … بسیار عالی عمل خواهد کرد. در مجموع با این نازل‌ها دسترسی به هر مکان و جارو کردن آن کار بسیار راحتی خواهد بود. قابلیت چرخ در این سری‌ها امکان استفاده راحت‌تر و کارایی بالاتر را به همراه می آورد.  

جمع بندی

شما به عنوان یک خریدار از جاروبرقی چه انتظاراتی دارید؟ مطمئناً تمیز کنندگی بالا یکی از انتظارات اصلی می‌باشد، جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V با توان 2200 وات خود این کار را به شیوه‌ای عالی و رضایت بخش انجام خواهد داد و کمک می‌کند تا بالاترین سطح تمیزی را در خانه‌ی خود جریان دهید. قابلیت فشرده سازی در این محصول کمک خواهد کرد تا تمیز کردن مخزن به راحتی صورت پذیرد. فیلترهای بهداشتی پیشرفته و جدید، طراحی فوق چشم نواز جاروبرقی، برخورداری از نازل‌های متنوع و … به ایجاد محصولی با کیفیت و کارایی بالا کمک خواهند کرد. در مجموع و با توجه به قابلیت‌های متنوع می‌توان گفت این جارو برقی یکی از برترین مدل‌های موجود است که ارزش خرید را دارد

 

 

قدرت موتور 2200
طول کابل برق 5 متر
ظرفيت مخزن 2 لیتر
ابعاد 420x282x250 میلیمتر
نوع جاروبرقی بدون کیسه
نوع جارو جاروبرقی بدون کیسه (کمپرسوری)
سایر ویژگی ها دارای تنوع بسیار زیاد لوازم جانبی برای تمیز کردن شرایط مختلف - دارای فیلتر 7 لایه هوا - ویژگی دو مرحله ای نازل اصلی جارو برقی - دارای نازل قابل چرخش با ابزار های مختلف - دارای برس گردگیری - دارای نارل شکاف و درز مبلمان - دارای فناوری فشرده سازی گرد و غبار - وزن 5.1 کیلوگرم - دارای لوله تلسکوپی - دارای حالت کم صدا - تخلیه راحت و بهداشتی مخزن جارو برقی - دارای سیم جمع کن اتوماتیک - دارای چرخ های بزرگ و حمل و نقل آسان
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند