تصویر آب مرکبات گیری سنکور مدل SCJ6050SS

آب مرکبات گیری سنکور مدل SCJ6050SS CITRUS JUICER SENCOR SCJ 6050SS

آب مرکبات گیری مدل SCJ 6050SS، دارای فیلتر جداکننده تفاله است که از جنس استیل ضد زنگ تیه شده و از استحکام بالایی برخوردار است. علاوه بر این قطعات این دستگاه قابلیت جدا شدن و شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد تا روند تمیزکاری را برای شما آسان تر شود.

تولید کننده: sencor
(اختیاری)
(اختیاری)
تماس بگیرید

آبمیوه های آماده موجود در بازار به دلیل مواد افزودنی خوراکی برای بدن جز ضرر چیزی به همراه ندارند. گرفتن آب میوه جان باید طبیعی و به حالت استخراج مستقیم از میوه باشد. آب مرکبات گیر سنکور SCJ 6050SS در دست یابی کاربر به آبمیوه طبیعی کمک می کند. آبمیوه طبیعی می تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن تاثیر گذار باشد. تاثیری که آبمیوه طبیعی ایفا می کند به مراتب بهتر از آبمیوه های آماده بازار است. آب مرکبات گیر سنکور SCJ 6050SS مخصوص آب گیری انواع مرکبات از جمله آب گیری پرتقال و لیمو است. این آب مرکبات گیر برای گرفتن آب میوه جات از هیچ تلاشی برای درجه خلوص آبمیوه دریغ نمی کند. آب مرکبات گیر سنکور SCJ 6050SS با رنگ نقره ای بدنه با هر وسیله ای که در کنارش قرار بگیرد، به راحتی سِت خواهد شد. طراحی زیبای بدنه این آب مرکبات گیر در نگاه اول دیدگان مشتری را به خود خیره می کند.

قیمت آب مرکبات گیر SCJ 6050SS با کیفیت آبمیوه گرفته شده از طریق دستگاه برابری می کند. بدنه این آب مرکبات گیر از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. استیل ضد زنگ به کار رفته در بدنه به هنگام رو به رو شدن آب مرکبات گیر سنکور SCJ 6050SS با رطوبت حاصل از میوه جات سودمند است. استیل ضد زنگ، مقاومت دستگاه را در طول زمان بالا برده و اصالت کالا را تضمین می کند. راز اصالت قدمت و قیمت آب مرکبات گیر SCJ 6050SS در بازخورد مشتریان و میزان رضایتمند آنان نهفته است. پایه های ضد لغزش آب م مرکبات گیر سنکور از حرکت اضافی دستگاه روی سطوح مختلف جلوگیری می کند. وظیفه پایه ضد لغزش در ارائه خدمت در راستای ثبات دستگاه برنامه ریزی شده است. با گرفتن هر لیوان آبمیوه خالص، قیمت آب مرکبات گیر SCJ 6050SS به شکل طبیعی تقویت می شود.

ابعاد 17.7 × 17.7 × 25.5 cm
وزن 1.2 kg
توان 60 وات
جنس بدنه فلز ضد زنگ
مخزن آبميوه ندارد
نحوه عملکرد دکمه فشاری
چرخش دو طرفه دارد
تعداد سري آب مرکبات گير 2 عدد
سیستم ضدچکه دارد
قابليت شستشوي اجزا (به جز بدنه اصلي) در ماشين ظرفشويي دارد
پایه ضد لغزش دارد
طول سيم 90 cm
سایر مشخصات - دارای سری بزرگ برای پرتقال و سری کوچک برای لیمو
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند