تصویر اتو بخار فیلیپس مدل GC4924

اتو بخار فیلیپس مدل GC4924

Philips GC4924 Steam Iron

تولید کننده: Philips
(اختیاری)
(اختیاری)
۱۰,۶۵۲,۶۰۰ تومان

اتوبخار «فیلیپس» مدل «GC4924» یکی از اتوهای زیبا و پرکاربرد ارائه‌شده توسط این شرکت است. استفاده از این دستگاه بسیار راحت بوده و به تنظیم خاصی نیاز ندارد. با این اتو می‌توان اتوکشی انواع پارچه‌ها مانند ابریشم، کشمیر و پلی‌استر را انجام داد. توان بالای آن باعث می‌شود دستگاه به‌سرعت آماده‌ی بخاردهی باشد و اتوکشی سریع‌تر انجام شود. امکان انتشار مستمر بخار و خارج‌کردن لحظه‌ای و قدرتمند آن توسط این دستگاه باعث می‌شود هر چین‌وچروکی باز و صاف شود. امکان استفاده از آب لوله‌کشی از طریق فیلتر Double Active تعبیه‌شده درون مخزن وجود دارد؛ البته برای گرفتن نتایج بهتر توصیه می‌شود از آبی استفاده کنید که سختی آن گرفته ‌شده باشد. کفی از جنس T-ionicGlide با رعایت جدیدترین استانداردها در زمینه‌ی لغزش روی پارچه و مقاومت در برابر خراش، طراحی هوشمندانه‌ی شکل کفی و خروجی‌های بخار، امکان پخش یکنواخت بخار را برای ازبین‌بردن آسان کلیه‌ی چین‌وچروک‌ها فراهم می‌سازند. حجم مخزن آب به میزان مناسبی طراحی ‌شده است و پرکردن این مخزن به‌راحتی از دریچه‌ی جلویی انجام می‌شود. طول بلند سیم، نیاز به سیم‌های رابط را مرتفع می‌کند. قابلیت رسوب‌زدایی هم در این دستگاه در نظر گرفته‌ شده که مانع از رسوب جرم و آهک آب در منافذ می‌شود. قابلیت خاموشی خودکار در اتوبخار فیلیپس مدل GC4924 باعث می‌شود دستگاه درصورت بی‌حرکت‌ماندن، خاموش شده و از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود. سیستم ضدچکه هم در این دستگاه در نظر گرفته‌شده تا از چکیدن آب اضافه از منافذ کف دستگاه جلوگیری شود و لباس‌ها خیس و لک نشوند. فیلیپس تولیدکننده و عرضه‌کننده‌ی لوازم‌خانگی برقی در سراسر جهان است که با ارائه‌ی محصولات باکیفیت، همواره مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

دیر زمانی است که دیگر خبری از آن اتوهای سنگین و چدنی قدیم نیست. اتوهایی که گاه با زغال پر شده و با مشکلات فراوانی البسه را صاف و دلخواه ما می‌کرد. با ظهور اتوهای بخار کوچک، این کار بسیار راحت شده و روز به‌روز با ابداع فناوری‌های جدید، اتو کردن لذت بخش‌تر نیز می‌شود. کمپانی فیلیپس که برای راحت‌ترشدن زندگی و ساده‌تر کردن امور خانه‌داری، محصولات زیادی را روانه‌ی بازارهای جهانی کرده، با اتوهای بخار در مدل‌های مختلف این مسیر را ادامه داده است. جالب است بدانید فیلیپس  ۶۵ سال تجربه در نوآوری و تولید فناوری‌های مرتبط با اتو و لوازم مرتبط در این حوزه را دارد.

این اتوی‌بخار خانگی، با بهره‌گیری از فناوری‌های مدرن می‌تواند انواع پارچه از ابریشم، کتان و حتی پنبه گرفته تا کشمیر یا هرگونه لباسی را بدون هیچ نیازی به تغییر دما به راحتی اتو کند. اتوی‌بخار فیلیپس بدون هیچ‌گونه اثری همچون سوختگی یا درخشندگی پارچه می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما حاصل سازد. با این وسیله اتو کردن از همیشه ساده‌تر شده است؛ اما ویژگی‌های خاص این اتو چیست؟

فناوری دمای مطلوب: ترکیب کاملی از درجه حرارت‌های مختلف با فناوری OptimapTEMP

آخرین انقلاب در حوزه‌ی عملکرد اتوهای بخار، عرضه‌ی نتیجه‌ای بی نقص از ترکیب بخار و درجه حرارت است. این قابلیت برای اطمینان از سرعت اتو کردن و دستیابی به نتیجه‌ای مناسب بدون نیاز به هیچ‌گونه تنظیم خاص و یا نگرانی در مورد پارچه‌ی مورد نظر، به کار گرفته شده است.

در گذشته چین و چروک‌ها توسط کفی بسیار گرم و داغ شده اتو حذف شده و سپس برای بهبود کار بخار به آن اضافه می شد. اما فیلیپس با فناوری و نوآوری جدید، این روند را سرعت بیشتری بخشیده است.

تحقیقات فیلیپس نشان داد که بهترین و موثرترین راه برای حذف چین و چروک از روی لباس‌ها؛ ترکیب درست و مناسب بخار و درجه‌ی حرارت مطلوب کفی اتو است. بنابراین کلید حذف چین و چروک روی لباس ها، بهره‌گیری از بخاری موثر است، نه درجه‌ی حرارت کفی اتو. بنابراین برای به‌دست آوردن بخار بهینه، نیاز است که درجه‌ی حرارت کفی بالاتر از درجه‌ی حرارت بخار خروجی باشد.

اما کارکرد بی‌نقص این سیستم به ۲ دلیل است: ۱- وجود فرایند کنترل هوشمند جهت تنظیم دقیق درجه حرارت ۲- وجود فناوری جریان گرما که حتی بخار خروجی را نیز بر اساس دمای موجود متعادل می‌سازد.

در گذشته خروج بخار در هنگام اتو با نشت آب از کف آن همراه بود. به همین دلیل فیلیپس سیستم خاص و منحصر به فردی از محفظه‌ی مربوط به بخار را طراحی کرده که بدون هیچ‌گونه نشتی آب، اجازه می‌دهد بخار خروجی، غنی از رطوبت بوده و به راحتی به عمق پارچه برای اتوی هرچه سریع‌تر نفوذ کند.

امنیت ۱۰۰ درصد برای پوشاک قابل اتو شدن

امنیت و صحت عملکرد این اتو بر روی تمام پارچه‌های قابل اتو شدن نظیر ابریشم، کشمیر، پشم، پلی‌استر و… تنظیم شده است. موسسه‌ی مستقل آزمایش دستگاه‌های اتو، این محصول را روی حساس‌ترین پارچه‌ها استفاده کرده و نتایج بسیار عالی آن را تایید کرده‌اند. 

۱۰۰ درصد استفاده آسان بدون نیاز به تنظیمات

برای استفاده از این دستگاه نیاز به هیچ‌گونه تنظیماتی نبوده و می‌توانید از تمام عملکرد آن به‌سادگی بهره‌ ببرید. با این شرایط قادر خواهید بود همه‌ی پوشاک قابل اتو شدن خود را یکی پس از دیگری؛ بدون نیاز به تنظیم و یا حتی انتظار برای تنظیم دما، اتو نمایید.

خاموش شدن اتوماتیک دستگاه

این اتوی‌بخار، به طور خودکار هنگامی که در برق باشد و از آن استفاده نکنید، خاموش می‌شود. به این صورت که هرگاه دستگاه بر روی پایه مخصوص به صورت افقی قرار گرفته باشد، پس از سه دقیقه به طور اتوماتیک خاموش شده و اگر کف آن بدون حرکت به صورت عمودی قرار گرفته باشد، پس از ۲ دقیقه این امر اتفاق خواهد افتاد.

از دیگر مشخصه‌های این اتوی پیشرفته‌ی فیلیپس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تست شده توسط کارشناس خبره‌ی صنعت نساجی

دارای طراحی خاص جهت قسمت‌های خاص البسه

دارای نشانگر هوشمند وضعیت اتو

دارای ۲۴۰۰ وات قدرت برای یک اتوی قدرتمند و عملکردی بی‌نظیر جهت انواع پارچه‌ها

خروجی ۴۵ گرم بخار در دقیقه برای از بین بردن بهتر چین و چروک‌ها

افزایش خروج بخار تا ۱۸۰ گرم در دقیقه برای از بین بردن چین و چروک‌های سخت

سریع‌ترین اتوی موجود در بازار بدون نیاز به هیچ تنظیماتی

سيستم قطع خودکار بله
سیستم ضدچکه بله
بخاردهی عمودی خیر
سیستم ضد رسوب خیر
مخزن رسوب خیر
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند