بخاری برقی جی پاس مدل GWH28515

بخاری برقی جی پاس مدل GWH28515

فن هیتر دیواری طرح اسپلیت جیپاس مدل GWH28515 یکی از دستگاههای بسیار مناسب برای تامین گرمایش در منزل و محل کار و یا هر مکان دیگر است.

تولید کننده: Geepas
(اختیاری)
(اختیاری)
۳,۸۷۶,۹۰۰ تومان

برند جی پاس با دارا بودن بیش از 1500 کالا در زمینه لوازم خانگی یکی از برند های معتبر در آسیا و اروپا محسوب می شود .

 این فن هیتر قابلیت تنظیم اتوماتیک حرارت را در دمایی که توسط کاربر تعیین شده و بر روی پنل دستگاه هم نشان داده می شود ، را دارد همچنین در دو توان 1000 و 2000 وات قابل تنظیم می توان آن را قرار داد.تایمر 8 ساعته دستگاه امکان بسیار خوبی برای کاربر می باشد تا بعد از ساعت معینی دستگاه را بطور خودکار خاموش کند. نصب دستگاه بسیار اسان بوده و بر روی دیوار چوبی و یا هر دیوار دیگری با دو پیچ قابل نصب است . با ریموت کنترل می توان تنظیمات دستگاه را انجام داده و آن را کنترل کرد .سیستم حفاظتی قطع اتوماjتیک در اثر افزایش دما نیز از امکانات ایمنی آن می باشد .بعد از خاموش کردن هیتر ، فن دستگاه ( بدون گرمایش )به مدت 30 ثانیه کار می کند تا حرارت مانده در قطعه گرم کننده را از دستگاه خارج کند . 

دقت شود که با تنظیم دما توسط ریموت کنترل و یا از روی پنل دمای نشان داده شده همان دمای تنطیم شده می باشد اما بعد از 3 ثانیه دمای محیط نشان داده می شود و این فقط برای نمایش دما است و دمای تنظیم شده همان است که در لحظه تنظیم مشاهده شده است. همچنین دقت شود با توجه به قرار گرفتن این دستگاه بر روی دیوار و ارتفاع بیش از یک و نیم متر و یا هر مقدار دیگر ، دمای تنظیم باید بالاتر باشد از دمایی که تمایل دارید در پایین اتاق و یا هر مکان بسته دیگر داشته باشید چون هوای گرم سبک تر است و قسمت بالاتر اتاق همیشه گرم تر خواهد بود . 

ابعاد 565x135x215 میلی متر
قابلیت نصب بر روی دیوار دارد
حداکثر توان گرمایشی 2000 وات
ولتاژ ورودی برق 240 - 220 ولت
حداقل توان گرمایشی 1000 وات
سيستم قطع خودکار دارد
قابليت تنظيم حرارت دارد
سایر مشخصات قابلیت تنظیم دما،دارای ترموستات ایمنی(مصرف برق بسیار کم به علت مجهز بودن به سیستم ترموستات)، سیستم حفاظتی قطع اتوماتیک در اثر افزایش بیش از حد دما،ورودی برق دستگاه 3شاخه مجهز به فیوز جهت حفاظت از شبکه برق خانگی و خود دستگاه،ریموت کنترل با برد 7 متر،قابلیت نمایش دما بر روی پنل دستگاه، تایمر قابل تنظیم از 30 دقیقه تا 8 ساعت، امکان استفاده از فن جهت گردش هوا در محیط
میزان پوشش دهی 35 متر
ظرفیت گرمایش 5000 W
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند