تصویر توستر نان سنکور مدل STS 2607BK

توستر نان سنکور مدل STS 2607BK SENCOR STS 2607BK Electric Toaster

توستر نان سنکور مدل STS 2607BK با توان مصرفی 750 وات و دو جایگاه قرارگیری نان به طول 135 میلی متر می تواند در مدت زمان کوتاهی برش های نان را برای شما تُست و برشته کند. دارای تایمر الکترونیکی است که در 5 سطح قابل تنظیم می باشد. شما میتوانید هر چقد که دوست دارید نان را برشته کنید.

تولید کننده: sencor
(اختیاری)
(اختیاری)
تماس بگیرید

توستر نان سنکور مدل STS 2607BK

توستر نان سنکور مدل STS 2607BK با رنگ مشکی و توان 750 وات یک وسیله ی کاربردی و مناسب برای تهیه ی انواع نان تست می باشد. شما می توانید از این دستگاه برای برشته کردن، گرم کردن، یخ زدایی نان استفاده نمایید و از نان گرم و تازه برای صبحانه در کنار خانواده لذت ببرید. این دستگاه دارای دو شکاف برای تهیه ی نان با برش هایی به طول 135 میلی متر می باشد. 

بر روی بدنه توستر نان SENCOR STS 2607BK سه عدد دکمه وجود دارد که هر کدام برای یک کارایی خاصی تعبیه شده است. دکمه اول و دوم به ترتیب برای یخ زدایی و گرم کردن مجدد مورد استفاده قرار می گیرند. این دو دکمه دارای چراغ نشانگر نیز می باشند. دکمه آخر نیز برای لغو کردن عملیات کاربرد داشته و به شما این امکان را می دهد تا قبل از اینکه عمل تست به اتمام برسد آن را لغو نمایید و متناسب با ذائقه خود نان را تست کنید.

این دستگاه توستر دارای یک تایمر الکتریکی خودکار بوده و یک عدد ولوم چرخشی برای تنظیم  کردن حرارت بر روی بدنه است که شما می توانید به کمک این ولوم میزان تست بودن نان خود را در 7 سطح تنظیم نمایید. توستر نان SENCOR STS 2607BK دارای سیستم خروج خودکار نان و همچنین خاموش شدن خودکار بعد از پایان پخت نان تست و یا پایان عمل یخ زدایی نان می باشد. 

یک سینی در قسمت پایین توستر نان سنکور مدل STS 2607BK برای خرده نان وجود دارد که شما می توانید بعد از تهیه ی نان هایتان آن را جدا کرده و تمیز کنید. در قسمت زیر دستگاه محل مخصوص برای نگهداری سیم تعبیه شده است. همچنین پایه های توستر ضد لغزش هستند. 

توان مصرفی 750 وات
جنس بدنه پلاستیک
تعداد درگاه قرارگيري نان 2 عدد
کشوي جمع آوري خرده نان دارد
پایه ضد لغزش دارد
صفحه نمايشگر ندارد
طول سیم 0.85 متر
سایر مشخصات محل نگهداری سیم دارد
قابلیت یخ زدایی دارد
قابلیت گرم کردن مجدد دارد
قابلیت لغو عملیات دارد
اندازه برش نان 135 میلی متر
نوع پنل : ولوم چرخشی
تنظیم دما دارد
تعداد حالت تنظیم دما 7 حالت میباشد
چراغ نشانگر دارد
نوع گرمایش المنت گرمایشی
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند