جارو برقی سامسونگ مدل 1-SC20M257AWR

جارو برقی سامسونگ مدل SC20M257AWR

جاروبرقی سامسونگ مدل SC20M257AWR یکی از قدرتمند ترین مدل های جارو برقی در بازار ماست که با توجه به قیمت مناسبی که دارد بسیار مورد توجه بازار قرار رفته است. سامسونگ این مدل قدرتمند را به امکاناتی مجهز کرده است تا یکی از محصولات مدرن بازار را تولید کرده باشد. استفاده از فیلتر و یا مخزن دوم در دسته یکی از مهم ترین ویژگی‌های دستگاه هایی است که مکش بسیار بالایی دارند.

تولید کننده: Samsung
(اختیاری)
(اختیاری)
۶,۱۵۱,۷۰۰ تومان

این محصول دارای طراحی بسیار ویژه ای است به گونه ای که هم از لوله تلسکوپی و هم از شلنگ مخروطی در طراحی لوله استفاده شده است. بدنه این محصول مقاوم و از رنگ بسیار جذابی برخوردار است و با توجه به چرخ هایی که به زیبایی طراحی شده اند امکان تغییر جهت و حمل دستگاه به سادگی امکان پذیر است. جاروبرقی سامسونگ مدل SC20M257AWR تلفیقی از رنگ های مشکب و قرمز و آبی و مشکی است که بر جذابیت دستگاه افزوده است.

این محصول از موتور قدرتمند 2000 واتی برخوردار است که با توجه به طراحی ویژه آن امکان مکش بسیار قوی ایجاد می کند. این مورتو نسبت به محصولات سابق صدای بسیار کمی ایجاد می کند و می تواند با مصرف کمتر انرژی سطوح سخت را هم با مکش خاص خود تمیز نماید. 460 عدد قدرت موتور این دستگاه است که باعث می شود جاروبرقی سامسونگ مدل SC20M257AWR متمایز از بسیاری از دستگاه های موجود در بازار شود. علاوه بر این دستگاه بیشتر از 83 دسی بل را در هیچ حالتی ایجاد نخواهد کرد که برای این محصول قدرتمند کاملا رضایت بخش است.

این محصول ویژگی های خاصی چون نشانگر مخصوص پر شدن مخزن و همچنین یک مخزن 2.5 لیتری بزرگ دارد که می تواند برای همه خانه ها مفید باشد. این دستگاه تقریبا به روز ترین مدل سامسونگ است و از گزینه های جذاب خرید در بازار هم به حساب می آید.

ابعاد 280x246x390 میلی متر
نوع جارو برقی کیسه دار
کنترل روی دسته ندارد
قدرت موتور 2000 وات
طول کابل برق 6 متر
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند