تصویر حشره کش سنکور مدل  SENCOR SLK 5000B

حشره کش سنکور مدل SENCOR SLK 5000B SENCOR SIK 5000B Insect Killer

این حشره کش دارای دو عدد لامپ UV فلورسنت (4 وات، طول موج 365 نانومتر) است که طول عمر لامپ ها 5000 ساعت می باشد. این محصول می تواند محدوده ی 30 متر مربع را پوشش دهد. حشره کش سنکور عملیات اکولوژیکی را بدون دود انجام می دهد تا به راحتی بتوانید از آن در مکان های مختلف استفاده کنید.

تولید کننده: sencor
(اختیاری)
(اختیاری)
تماس بگیرید

برای این منظور سنکور نیز یک محصول به بازار عرضه کرده تا افراد به کمک آن بتوانند از شر حشرات موذی خلاص شوند. حشره کش سنکور مدل SLK 5000B یکی دیگر از محصولات با کیفیت این برند است که شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

این حشره کش دارای دو عدد لامپ UV فلورسنت (4 وات، طول موج 365 نانومتر) است که طول عمر لامپ ها 5000 ساعت می باشد. این محصول می تواند محدوده ی 30 متر مربع را پوشش دهد. حشره کش سنکور عملیات اکولوژیکی را بدون دود انجام می دهد تا به راحتی بتوانید از آن در مکان های مختلف استفاده کنید. طول سیم حشره کش SENCOR SLK 5000B به اندازه ی 2.7 متر است که این امکان را به کاربران می دهد تا به آسانی آن را در هر مکانی مورد استفاده قرار دهند.  

ولتاژ در الکترودهای این محصول برابر 1600 ولت می باشد. حشره کش سنکور مدل SLK5000B دارای یک محافظ خارجی است. بر بالای بدنه ی این دستگاه یک حلقه ی آویز دارد که شما می توانید به وسیله ی آن، دستگاه را در محل مورد نظرتان آویزان کنید. یک کلید بر روی بدنه ی آن وجود دارد که دستگاه به وسیله ی آن روشن و خاموش می شود. 

نوع برقی
ولتاژ 1600 ولت
طول سيم 2.7 متر
حلقه آویختن دارد
سایر مشخصات طول موج : 365 نانو متر
میزان برد مؤثر : 30 متر
کوره محافظ خارجی دارد
کلید روشن / خاموش دارد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند