دستگاه تلفن ثابت مایکروتل Microtel ID CALLER ID مدل 669

دستگاه تلفن ثابت مایکروتل Microtel ID CALLER ID مدل 669 MICROTEL TELEPHONE MCT

تلفن Microtel ID CALLER ID مدل 669 دارای طراحی با کیفیت بالا و با گزینه های امنیتی ساخته شده است. شماره گیری و تنظیمات این تلفن بسیار راحت است و شما می توانید در هر شرایطی از ان استفاده کنید.این تلفن با توابعی از جمله ID تماس گیرنده،صفحه نمایش با نور پس زمینه،شماره گیری خودکار و همچنین آوای انتظار موجود می باشد.روشنایی صفحه نمایش در تلفن مایکروتل MCT669 به راحتی قابل تنظیم می باشد.در این تلفن شما به راحتی می توانید صدا را از طریق بلندگو بشنوید و حجم صدای دریافتی را تنظیم کنید. این تلفن ثابت رومیزی دارای یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه LCD می باشد که شما می توانید اطلاعات تماسها و شماره ها را بر روی آن مشاهده کنید. شما می توانید در تلفن 669 مایکروتل آهنگ های از پیش قرار داده شده را با توجه به سلیقه خود تغغیر دهید و صدای آن ها را با توجه به نیاز خود کم یا زیاد کنید.

(اختیاری)
(اختیاری)
۱,۵۸۸,۳۰۰ تومان

صفحه نمایش تلفن مایکروتل 669 DISPLAY

تلفن سیم دار مایکروتل 669 مجهز به یک صفحه نمایش LCD همراه با نور پس زمینه سبز می باشد.این صفحه نمایش می تواند زمان و تاریخ دقیق را برای شما نمایش دهد و دارای یک تقویم بزرگ با تمام مشخصات است.این صفحه نمایش همچنین دارای علایمی مانند قفل صفحه و بلندگو می باشد که در هنگام فعال بودن این گزینه ها ایکن ان ها بر روی صفحه ظاهر می شود.این صفحه نمایش می تواند تا 12 عدد را در هنگام شماره گیری برای شما نمایش دهد.همچنین در این صفحه نمایش امکان تنظیم نور پس زمینه برای شما فراهم شده است به این ترتیب که می توانید به راحتی مقدار نور پس زمینه را از طریق تنظیمات تلفن دستکاری کئنید. و ان را به دلخواه تغیر دهید.

عملکرد قفل و فلاش Lock and flash

در تلفن ثابت رومیزی مایکروتل مدل MCT669 کاربر می تواند تمامی توابع و دکمه های صفحه کلید را قفل کند که باعث می شود تا از هر گونه  شماره گیری و دستکاری این تلفن جلوگیری شود.در هنگام این تابع قفل علامت ان در قسمت بالای صفحه نمایش ظاهر می شود که در این حالت شما نمی توانید هیچ گونه تماس و مکالمه ای برقرار کنید. تلفن Microtel 669 دارای یک دکمه فلاش جهت دریافت چند تماس با هم است.این دکمه می تواند همزمان دو تماس تلفنی را برای شما نگه دارد که در هنگام مکالمه شما می توانید با فشار دادن این دکمه و بدون قطع شدن تماس،مکالمه ی دیگری را پاسخ دهید.

امکانات صفحه کلید Keyboard MICROTEL MCT669
این تلفن Microtel 669 با یک صفحه کلید و دکمه های بزرگ طراحی شده است.شما با داشتن این تلفن به راحتی می توانید شماره گیری کنید.همچنین این صفحه کلید دارای دکمه هایی همچون دکمه بلندگو ، شماره گیری مجدد ، فلاش ، تنظیمات صدا و دکمه ی حذف می باشد.با استفاده از دکمه بلندگو شما می توانید صدا را بدون استفاده ازگوشی بشنوید و در این حالت نیاز نیست گوشی را بردارید و در دست بگیرید و شما می توانید همزمان با صحبت کردن کارهای دیگر خود را انجام دهید و با استفاده از دکمه redial  می توانید شماره گرفته شده در گوشی را مجددا شماره گیری کنید.

شماره گیری مجدد Redial

هنگامی که شما شماره ای را با این تلفن شماره گیری می کنید بر روی لیست شماره گیری مجدد ذخیره می شود و شما می توانید بعدا با این شماره تماس بگیرید. دکمه redial  در تلفن ثابت 669 مایکروتل می تواند شماره های زیادی را در خود ذخیره کند تا شما نیازی به شماره گیری مجدد دستی نداشته باشید.همچنین بر روی این لیست شماره گیری مجدد شماره ها همراه با ساعت و تاریخ مشخص ذخیره خواهند شد پس شما می توانید به راحتی به شماره های این لیست دسترسی داشته باشید.

رینگر های انتخابی در تلفن MCT669 مایکروتل Ringer choice

در تلفن رومیزی مایکروتل ام تی سی 669 با استفاده از تنظیمات صدا می توانید صدای زنگ را تغیر دهید و با توجه به صداهای پیش فرض که برای زنگ تماس های ان تعریف شده است می توانید به راحتی از بین این صداها آهنگ زنگ مورد نظر را انتخاب کنید.همچنین می توانید حجم این صدا را کم و یا زیاد کنید.همچنین این تلفن دارای قابلیت موسیقی انتظار ی باشد که با استفاده از این ویژگی تعدادی اهنگ در تلفن به طور پیش فرض تعریف شده اند که شما می توانید از ان ها برای انتخاب اوای انتظار تلفن خود استفاده کنید.

سایر دکمه ها Other buttons
در قسمت بالای صفحه کلید در تلفن مایکروتل 669 تعدادی دکمه وجود دارند که می توانند تماس های ورودی و خروجی را برای شما ذخیره و نمایش دهند.این دکمه ها شامل تماس های دریافتی ، گرفته شده و همچنین دکمه هایی برای ذخیره و شماره گیری سریع می باشند.با استفاده از این دکمه های شماره گیری سریع شما می توانید شماره شخص مورد نظر را بر روی این دکمه ها ذخیره کنید و در هنگام لزوم بدون شماره گیری دستی از ان استفاده کنید.همچنین دکمه های UP,DOWN,OUT می توانند تعداد زیادی شماره را با اطلاعات کامل و تاریخ و ساعت تماس و همچنین مدت زمان مکالمه در خود ذخیره کنند.

صفحه نمايش دارد
نوع صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه
قفل ایمنی کتابچه راهنمای کاربر
سیم برق و آداپتور
سیم اتصال گوشی به تلفن
سایر مشخصات تابع Taling کالر
FSK / DTMF سیستم دوگانه تابع شماره تماس گیرنده
صفحه نمایشLCD بزرگ
2 روش برای صحبت کردن از طریق بلندگو
کنترل روشنایی ال سی دی
انتخاب رینگر
دکمه شماره گیری مجدد
موسیقی پیشواز
عملکرد فلاش
کنترل و تنظیم صدای بلندگو
کنترل حجم رینگر
P / T سوئیچ
IDD قفل
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند