تصویر دستگاه مو خوره گیر VISSO مدل REF-2359

دستگاه مو خوره گیر VISSO مدل REF-2359

دستگاه مو خوره گیر VISSO مدل REF-2359

(اختیاری)
(اختیاری)
۲,۹۱۰,۲۰۰ تومان

دستگاه مو خوره گیر VISSO مدلREF-2359

محصولی با طراحی نوین و بسیار کاربردی برای از بین بردن موخوره می باشد . موخوره ، مشکلی است که بسیاری از افراد و به خصوص خانم ها با آن درگیر هستند که می توانند به راحتی و بدون نیاز به کوتاه کردن موهای خود ، تنها با استفاده از این دستگاه آن را برطرف کنند . دستگاه موخوره گیر ، دارای باطری شارژی است که در دسته محصول تعبیه شده و به راحتی می توان آن را با استفاده از برق شهری شارژ نمود . همراه دستگاه یک کیف مخصوص ، دو گیره مو ، شانه و همچنین دو پایه تنظیم ارتفاع برش می باشد . از دیگر ویژگی های دستگاه موخوره گیر برقی می توان به قابلیت چرخش در دو جهت اشاره نمود . استفاده از این محصول کار بسیار ساده ای است و نیاز به مهارت خاصی ندارد .

درمان های متعددی بسیار موخوره معرفی می شود که مؤثر ترین آنها را می توان مراقبت از مو دانست . رعایتی نکات مختلفی نظیر خشک کردن مو پس از شست و شو ، بدون استفاده از سشوار ، کوتاه کردن مو ، اجتناب از شانه کردن مو در حالت کاملاً خیس ، اجتناب از شانه کردن مو با استفاده از فشار و کشش مو و مواردی از این دست است . راه حلی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، کوتاه کردن مو است تا مانع از رسیدن چندشاخگی مو به ریشه شود.

با توجه به علاقه خانم ها به موهای بلند ، کوتاه کردن مدام مو برای بسیاری از آنها کار دشواری است ، چراکه در این عمل ، مجبور به کوتاه کردن همه موهای سالم و موهای دچار موخوره باهم به مقدار زیاد می شوند . برای حل این مشکل و رهایی از این درمان آزاردهنده ، محصولاتی با عنوان دستگاه های رفع موخوره تولید و ارائه شد که این بار یکی از انواع آنها را با نام دستگاه موخوره گیر به شما معرفی و عرضه می داریم . محصولی با طراحی نوین و در عین حال کاربردی که با استفاده از آن دیگر نیازی به کوتاه کردن مو به شیوه قبل و با استفاده از قیچی ندارید .

دستگاه موخوره گیر یک دستگاه شارژی است که با استفاده از برق شهری شارژ می شود . باطری آن درون دسته دستگاه تعبیه شده است . این دسته دارای طراحی ارگونومیک می باشد و به راحتی درون دست قرار می گیرد و قابلیت جدا شدن را نیز برای شارژ آسان تر دارد . بر روی دستگاه دو دکمه در کنار یکدیگر تعبیه شده که به شما امکان انتخاب جهت حرکت تیغه را می دهد . در زیر دستگاه رفع موخوره برقی نیز یک دسته فلزی قرار دارد که با استفاده از دستگاه شروع به کار می کند .

 

روش کار محصول بدین صورت است که در هنگام عبور رشته مو از میان تیغه ها ، نوک موها به مقدار کمی برش می خورد و داخل محفظه دستگاه قرار می گیرد . به این شکل نیازی نیست که تمامی تار موهای خود را به صورت کامل با قیچی بچینید و نه تنها موهای شما به حالت بلند خود را از دست نمی دهند ، بلکه شکل بهتری نسبت به قبل پیدا خواهند کرد . استفاده از دستگاه رفع موخوره ، کار ساده ایست و نیاز به مهارت قبلی ندارد . از این محصول می توان در آرایشگاه و یا حتی به صورت انفرادی در منزل استفاده نمود .

ویژگی های محصول موخوره گیر:

طراحی نوین و کاربردی
ابعاد : 16.5cm * 6cm
نوع : شارژی
برند : VISSO
شارژ با استفاده از برق شهری
دارای دسته جدا شونده
مجهز به دو پایه تنظیم ارتفاع برش
ارائه شده در دو رنگ مشکی و قرمز
قابلیت چرخش تیغه در دو جهت
محفظه نگهدارنده مو
دارای کیف مخصوص
همراه با شانه مخصوص ، دو عدد گیره مو ، کابل شارژ
سهولت در استفاده
قابل استفاده در منزل و آرایشگری ها

نحوه استفاده از دستگاه موخوره گیر:

قبل از هر چیز ، موهای خود را بشویید و به صورت کامل خشک نمایید.
سپس موهایتان را کامل شانه کنید ، به گونه ای که به حالت یکدست درآید.
رشته ای از موهای خود را داخل قسمت نگهدارنده موی دستگاه قرار دهید .
سپس جهت حرکت تیغه را با استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی دستگاه مشخص کنید.
ترجیحاً حرکت را از قسمت ساقه مو به طرف پایین شروع کنید .
قسمت نوک ساقه مو توسط دستگاه برش می خورد و درون محفظه قرار می گیرد و می توانید با جدا کردن محفظه ، موهای داخل آن را تخلیه نمود .
توجه داشته باشید : در قسمت بالایی دستگاه رفع موخوره ، محفظه کوچکی قرار دارد که درون آن پایه تنظیم ارتفاع برش قرار می گیرد . این دستگاه به همراه خود دو پایه 1/4Trim و 1/8Trim دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید .

 

 

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند