تصویر ساندويچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080

ساندويچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080 Black and Decker TS4080 SandwichMaker

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080 دستگاهی با طراحی زیبا، از تولیدات شاخص پخت و پز شرکت آمریکایی Black and Decker می‌باشد که قابلیت تهیه انواع اسنک و ساندویچ‌های تست شده و همچنین گریل کردن انواع مواد غذایی مانند گوشت همبرگر، فیله مرغ و استیک به بازار عرضه شده است. بر روی بدنه ساندویچ ساز Black and Decker TS4080 دو چراغ نشانگر طراحی شده که کاربران توسط آن‌ها از روشن بودن و یا آماده به کار شدن دستگاه مطلع می‌شوند. همچنین برای ایمنی بیشتر بر روی دسته قفلی تعبیه شده تا در هنگام پخت درب ساندویچ ساز باز نگردد و از طرفی بسته شدن کامل درب موجب ایجاد شیار هنگام گریل نمودن گوشت و مرغ می‌شود که این شیار‌ها مانع از چسبیدن مواد غذایی به صفحات نچسب نیز می‌گرد.

تولید کننده: Black & Decker
کد کالا: ghmft3201
(اختیاری)
(اختیاری)
۱,۵۸۶,۱۰۰ تومان

ساندویچ‌ساز «بلک اند دکر» مدل «TS4080» یکی از ساندویچ‌سازهای برتر بازار است. بلک اند دکر از شرکت‌های قدیمی تولید‌کننده‌ی ساندویچ‌ساز است که حدود 15 سال پیش اولین ساندویچ‌ساز خود را در بازار ایران عرضه کرده است. ازهمین‌رو بیشتر مردم «ساندویچ‌ساز» را با برند بلک اند دکر به ‌یاد می‌آورند. ساندویچ‌ساز بلک اند دکر مدل TS4080 دارای 2 صفحه‌ی مخصوص برای طبخ 8 عدد ساندویچ مثلثی‌شکل و 2 صفحه مخصوص جهت گریل‌کردن مواد‌غذایی مانند گوشت همبرگر، فیله مرغ و استیک است که پس از استفاده از هر کدام کاربر می‌تواند به‌راحتی صفحات را از دستگاه جدا کرده و با آب بشوید. جنس صفحات این ساندیچ‌ساز از نوع تفلون نچسب است که موادغذایی به‌راحتی از آن جدا می‌شود؛ البته پیشنهاد می‌شود قبل از هربار استفاده با مقدار کمی روغن یا کره صفحات چرب شود. باید یادآور شد که دو قسمت بالا و پایین این دستگاه زمانی که هنوز مواد را در بین آن قرار نداده‌اید، مقداری خلاصی دارد که طبیعی است؛ دلیل این امر این است که حجم موادغذایی‌ و ساندویچی که بین صفحات ساندیچ‌ساز قرار می‌گیرد، خلاصی بین فضای صفحات را پر می‌کند. گفتنی است که لوگوی این برند به «Black+Decker» تغییر پیدا کرده است؛ ولی همچنان نام برند آن «Black and Decker» است.

ساندویچ‌ساز «بلک اند دکر» مدل «TS4080» یکی از ساندویچ‌سازهای برتر بازار است.این محصول دارای 2 صفحه‌ی مخصوص برای طبخ 8 عدد ساندویچ مثلثی‌شکل و 2 صفحه مخصوص جهت گریل‌کردن مواد‌غذایی مانند گوشت همبرگر، فیله مرغ و استیک است که پس از استفاده از هر کدام کاربر می‌تواند به‌راحتی صفحات را از دستگاه جدا کرده و با آب بشوید. جنس صفحات این ساندیچ‌ساز از نوع تفلون نچسب است که موادغذایی به‌راحتی از آن جدا می‌شود؛ البته پیشنهاد می‌شود قبل از هربار استفاده با مقدار کمی روغن یا کره صفحات چرب شود. باید یادآور شد که دو قسمت بالا و پایین این دستگاه زمانی که هنوز مواد را در بین آن قرار نداده‌اید، مقداری خلاصی دارد که طبیعی است؛ دلیل این امر این است که حجم موادغذایی‌ و ساندویچی که بین صفحات ساندیچ‌ساز قرار می‌گیرد، خلاصی بین فضای صفحات را پر می‌کند.

بررسی صفحات ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080

صفحات این ساندویچ ساز از جنس چدن و دارای روکش نچسب مرغوب ساخته شده است که باعث پخش حرارت به صورت یکنواخت و جهت جلوگیری از چسبیدن ساندویچ‌ها و تمیز کردن راحت این ساندویچ ساز می‌شود. لبه‌های ساندویچ ساز TS4080 بلک اند دکر به گونه‌ای طراحی شده است که از سرازیر شدن روغن جمع شده در درون دستگاه جلوگیری می‌کند و همچنین ظرف پلاستیکی در زیر این لبه قرار می‌گیرد که در هنگام پرس کردن مواد غذایی روغن‌های اضافه در آن ریخته می‌شود. از دیگر مزایای ساندویچ ساز TS4080 بلک اند دکر می‌توان به حرارت دهی از صفحات بالا و پایین به طور همزمان اشاره کرد که موجب پخت یکدست و سریع‌تر ساندویچ‌ها می‌گردد.

طول سيم
0.7 متر
توان مصرفی

1400 وات
محفظه جمع‌آوري سيم ندارد
قابليت شستشوي لوازم جانبي در ماشين ظرفشويي دارد
گریل دارد
تعداد خانه 4 عدد
قابليت قطع خودکار ندارد
عملکرد گریل مواد غذایی مانند همبرگر، فیله مرغ و استیک
عملکرد
نچسب چدنی با روکش تفلون
صفحات جداشونده دارد
قابليت قرارگيري عمودي دارد
سایر مشخصات سیستم گرم نگهدارنده ندارد
تنظیم دما : دمای خودکار
عملکرد دکمه ها ،دکمه ارتجاعی برای تعویض صفحات
گرمادهی همزمان دو صفحه بالا و پایین دارد
نشانگر آماده به کار شدن دارد
ایمنی دستگاه چفت ایمنی درب
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند