تصویر ماشین لباسشویی دوو DAEWOO DWD-HC1212 با ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو DAEWOO DWD-HC1212 با ظرفیت 9 کیلوگرم DAEWOO WASHING MACHINE DWD-HC1212

*سرعت موتور 1200 دور *دارای شستشوی اقتصادی *گنجایش 9 کیلوگرم *فناوری « Drum clean » *سیستم شستشوی حباب ساز *دیگ الماسه نسل جدید * 11 برنامه متنوع شستشو *تکنولوژی نانو سیلور *سیستم تشخیص ظرفیت *سنسور تشخیص نشتی آب

کد کالا: HGFT7896
(اختیاری)
(اختیاری)
۰ تومان

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 9 کیلویی دوو DAEWOO WASHING MACHINE DWD-HC1212

خرید ماشین لباسشویی از برندهای معتبر این را ثابت می کند که شستشو با این لباسشویی اوج تمیز کنندگی را به همراه خواهد داشت. اکنون که قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید احتمالا پیشنهاد خرید لباسشویی از برند دوو به شما داده شده است، با خرید ماشین لباسشویی دوو مطمئن باشید با قیمت مناسب فناوری های متنوع و به روز را در اختیار خواهید داشت. ماشین لباسشویی 9 کیلویی دوو مدل دی دابلیو دی اچ سی 1212 « DWD-HC1212 » دارای سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه در هنگام خشک کردن است. طراحی درب از جلو ماشین لباسشویی DWD-HC1212 برای افرادی که طرفدار این نسل از لباسشویی هستند مناسب است ؛ این شاهکار هنری دوو با طراحی چشم نواز و بدنه ای خوش تراش برای سلیقه های مختلف رضایت را به همراه خواهد داشت. سیستم شستشوی حباب ساز هوا « Air Bubble » مواد شوینده ، آب و هوا را در محیطی خارج از محفظه ترکیب خواهد کرد و پس از ترکیب شدن و ایجاد حباب های فراوان آنها را وارد دیگ می کند و کثیفی ها را با سرعت بالا از بین خواهد برد. در اثر شستشوهای عادی با ماشین لباسشویی DWD-HC1212 دوو باز هم ممکن است میکرب ها بر روی لباس باقی بمانند، اما دوو در این لباسشویی اش از تکنولوژی نانو سیلور « Nano Silver » استفاده کرده است تا شستشو با لباسشویی 9 کیلویی دوو DWD-HC1212 عادی نباشد؛ این فناوری به میزان 99.99 درصد باکتری ها و مواد حساست زا را از بین خواد برد. با وجود فناوری هایی که برای شستشو به کار رفته ممکن است لباسشویی باز هم تمیزی چندانی را ایجاد نکند،اما این قضیه مربوط به چیست؟ پس از استفاده از لباسشویی برای مدت زمانی مشخص لکه ها و پرزها بر روی دیواره دیگ قرار می گیرند و در هنگام شستشوی لباس ها بر روی البسه باقی خواهند ماند؛ شرکت دوو در ماشین لباسشویی DWD-HC1212 برای رفع این مشکل فناوری شستشوی خودکار دیگ « Drum clean » را قرار داده است. درام الماسه نسل جدید « Star Drum » در این ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار گرفته و مراقبت از الیاف پارچه به لطف بهره گیری از این دیگ امکان پذیر شده است و البسه دچار آسیب نخواهند شد.

طراحی و ساختار

لوازم خانگی که خریداری می کنید علاوه بر اینکه وظیفه ای را که به خاطر آن تولید و خریداری شده اند باید با دقت بالا و کیفیت مناسب انجام دهند، وظیفه ای دیگر نیز بر عهده دارند که مسئول انجام آن هستند؛ طراحی و چیدمان فضای خانه تحت تاثیر مستقیم این وسایل است و با طراحی زیبایی که دارند باید در شیک و مدرن سازی خانه کمک کنند. بررسی تخصصی ماشین لباسشویی DWD-HC1212 دوو و نگاه دقیق به طراحی آن شما را متوجه نکاتی می کند که این محصول را انتخاب خواهید کرد. طراحی درب از جلو که اکثر ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک از آن بهره می برند ، در ماشین لباسشویی دوو DWD-HC 1212 نیز مورد استفاده قرار گرفته است. گزینه های کاربردی و برنامه ها و تنظیمات مربوط به آن در قسمت بالا قرار گرفته اند و شما به کمک آنها می توانید عملکرد مورد انتظارتان را از لباسشویی تنظیم نمایید. دکمه انتخابگر در وسط قرار گرفته است ، محفظه ی مواد شوینده و نمایشگر و تنظیمات اضافی در سمت چپ و راست انتخابگر قرار گرفته اند. در اطراف پیچ ولومی انتخابگر 11 برنامه ی موجود بر روی ماشین لباسشویی DWD-HC1212 قرار گرفته اند که در کنار هر کدام از آنها لامپی کوچک قرار گرفته است که با حرکت در میان برنامه ها ، لامپ مربوط به برنامه ی انتخابی روشن خواهد شد. محفظه مواد شوینده دارای تورفتگی است که امکان باز کردن و دسترسی به فضای داخلی آن را برایتان فراهم خواهد کرد؛ این محفظه شمال سه قسمت است که شما می توانید ماده شوینده و نرم کننده را در مکان مخصوصش قرار دهید. درب دارای قطر 30 سانتیمتر است و در وسط بدنه قرار گرفته است ، کناره ها از جنس کروم و داخل آن از شیشه ساخته شده است؛ شما می توانید درب را به اندازه ی 180 درجه باز کنید و به دیگ دسترسی داشته باشد، قطر درب و زاویه باز شدنش امکان اضافه کردن بار را با سهولت امکان پذیر می کند. ابعاد ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی DWD-HC1212 برابر 600×540×850 میلیمتر است و وزنی معادل 64 کیلوگرم دارد.

تکنولوژی نانو سیلور

اولین باری که ببینید در فناوری های ساخت ماشین لباسشویی از نقره استفاده شده است احتمالا تعجب خواهید کرد، که این ماده در شستن لباس ها چه تاثیری می تواند داشته باشد. نقره دارای دو خاصیت مقاومت الکتریکی کم و از بین برندگی قوی میکروب هاست؛ ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی DWD-HC1212 برای از بین بردن میکروب ها از فناوری نانو سیلور « Nano Silver » استفاده کرده است. اساس کار در فناوری نانوسیلور یون های نقره اند و خاصیت شکنندگی آن ها به ذرات ریزتر؛ ذرات نقره دارای اندازه ی 100 تا 0.1 نانومتر هستند . اندازه های متفاوت و بسیار کوچک این یون سبب نوذ بالای آن به الیاف پارچه خوهد شد، در نتیجه هر پارچه ای که در ماشین لباسشویی DWD-HC1212 قرار گیرد مورد تهاجم این ذرات قرار خواهد گرفت و میکروب ها به سرعت در فضای دیگ و لباس ها از بین خواهند رفت. فناوری نانو سیلور در تمامی نقاط ماشین لباسشویی DWD-HC1212 قرار گرفته است و محیط درام ضد باکتری و ضد میکروب ها خواهد شد.

نانوسیلور 650 نوع باکتری را شناسایی کرده و آنها را از بین می برد ؛ اثرات آن سبب بالا رفتن عمر دیگ ، ایجاد محیط استریل و بدون بوی نامطبوع خواهد شد.

دیگ الماسه

هماهنگ شدن قافله ی دوو و فناوری های به کار رفته در این شرکت با فناوری های روز به کار رفته در ماشین لباسشویی های تولید شده در سایر برندها ، سبب شده است این محصولات نیز طرفداران خود را بیابند. ماشین لباسشویی DWD-HC1212 از دیگ الماسه نسل جدید « Star Drum » استفاده کرده است ؛ این دیگ برای اولین با در لباسشویی های سامسونگ مورد استفاده قرار گرفت و با لطافت تمام لباس ها را خواهد شد و سعی آن بر این است که هیچ آسیبی به البسه وارد نکند تا پس از شستشوهای متناوب با این لباسشویی لباس ها کهنه و رنگشان خراب نشود. این دیگ الماسه داری سوراخ های بسیار ریز است و با ایجاد اصطکاک کم در بین لباس ها و دیگ، برای شستشوی لباس های ظریف نیز مشکلی به وجود نمی آید و بافت پارچه در امان خواهد بود.


فناوری حباب ساز

فناوری جذابی که لباس ها را در میان حباب ها قرار می دهد و اثرش را با سرعت بالا بر روی لباس ها خواهد گذاشت، فناوری حباب ساز « Air Bubble » می باشد. شستشوی البسه به واسطه ی این فناوری از طریق حباب صورت می گیرد ؛ مواد شوینده ، آب و هوا در فضای خارجی درام ماشین لباسشویی DWD-HC1212 با هم مخلوط می شوند و پس از تولید حباب های فراوان ، وارد دیگ می گردند. در پی این عمل لباس ها در میان حباب ها غوطه ور شده و کاملا خیسانده خواهند شد؛ سرعتی که حباب ها جذب الیاف پارچه می شوند 40 درصد بیشتر از سرعت جذب مواد شوینده به الیاف است و در نتیجه ی آن تمیز کنندگی بالاتر از حد معمول لباس ها ایجاد می شود.

البسه در ارتباط مستقیم با حباب ها به سرعت شسته تمیز می شوند و پس از خشک شدن اثری از لکه ی مواد شوینده بر رویشان باقی نمی ماند.


سایر امکانات

 

امکاناتی اضافی در ماشین لباسشویی DWD-HC1212 مورد استفاده قرار گرفته تا اوج جذابیت و تمیز کنندگی را برایتان به همراه آورد. سنسور جلوگیری از نشت آب از جمله امکانات کاربردی است که در لباسشویی DWD-HC1212 مورد استفاده قرار گرفته؛ این سنسور پس از نشت آب از هر نقطه از لباسشویی به سرعت این موضوع را تشخیص داده و آب را قطع می کند و شما را از این عیب مطلع می سازد. لباس ها در لباسشویی DWD-HC 1212 به صورت متعادل در فضای دیگ قرار می گیرند تا در هنگام شستشو و خشک کن صدا و لرزش به پایین ترین حدش برسد. اگر لباس ها را در لباسشویی قرار داده اید اما می خواهید پس از مدت زمانی مشخص شروع به کار کند از طریق امکان تاخیر در شستشو تنظیم کنید که می خواهید چه زمان شستشو شروع شود؛ با این امکان در لباسشویی DWD-HC1212 می توانید تا 12 ساعت زمان شستشو را به عقب بیندازید. فناوری تمیز کردن درام « Drum clean » نیز در لباسشویی وظیفه تمیز کردن دیگ را از پرزها و آلودگی ها دارد و با قرار دادن آب تا میزان مشخص در دیگ و گرم کردن آن تا دمای حدود 60 درجه و ایجاد چرخشی قوی در دیگ در زمانی کوتاه دیگ را پاک و سالم خواهد ساخت و پس از آن آلودگی های دیگ به لباس ها باز نمی گردد.

از طریق 11 برنامه ی متنوع شستشو، DWD-HC1212 برای هر لباسی برنامه ای خاص را انتخاب کنید تا شاهد اوج تمیز کنندگی و کمترین آسیب باشید؛ مهمترین برنامه ها شامل لباس ورزشی ، لباس کودک ، لباس پشمی ، پارچه های ظریف ، شستشوی اقتصادی ، شستشوی سریع ، پیش شستشو و ... می باشند. پس از انتخاب برنامه ی مورد نیاز می توانید سرعت چرخش موتور هنگام خشک کردن و دمای آب شستشو را تنظیم کنید. از طریق قفل کودک بر روی ماشین لباسشویی DWD-HC1212 دوو امکان تغییر تنظیمات برنامه ی در حال اجرا را از کودکتان بگیرید. ماشین لباسشویی DWK-9110S دوو مدل دیگریست که دارای ظرفیت و فناوری های مشابه است ولی دارای کمپرسور دایرکت درایو می بشاد و میزان تولید صدا و لرزش بسیار پایینی دارد.

خرید ماشین لباسشویی DWD-HC1212 آری یا خیر؟!

برای اینکه تصمیم بگیرید که ماشین لباسشویی DWD-HC1212 ارزش خرید دارد یا نه یک بار دیگر بررسی کنید که چه انتظاراتی از ماشین لباسشویی دارید ، اگر لباسشویی می خواهید که دارای ظرفیت 9 کیلوگرم و خشک کنندگی بالا و تمیز کنندگی فوق العاده و قیافه ای خوش تراش باشد، انتخاب این ماشین لباسشویی دوو و خرید آن با قیمت مناسب از سایت بندر کالا توصیه خواهد شد. این ماشین لباسشویی با سرعت خشک کن 1200 دور در دقیقه و بهره گیری از فناوری های شستشوی حباب ساز و نانو سیلور و همچنین برنامه های متنوع شستشو تمیزی فوق العاده و خشک کنندگی بالا را ایجاد خواهد کرد. تنها عیبی که به این محصول وارد است به کار گیری موتور تسمه ای در آن و در نتیجه ایجاد سروصدای بالاست؛ البته این موتور کارایی فوق العاده دارد و تنها در تولید صدا و لرزش مشکل آفرین است.

 

نوع لباسشویی درب از جلو
ظرفیت 9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه
تعداد برنامه های شست و شو 11
قابلیت تنظیم سرعت دارد
قابليت تنظيم حرارت دارد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند