مخلوط کن کنوود مدل BLM45

مخلوط کن کنوود مدل BLM45 Kenwood Blender BLM45

مخلوط کن کنوود مدل BLM45 طراحی زیبا و جمع و جوری دارد. بدنه این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و پارچ مخلوط کن آن از پیرکس (شیشه) ساخته شده است. همچنین تیغه های این مخلوط کن بسیار تیز و با استحکام بالا ساخته شده اند به طوری که می توان با استفاده از آنها انواع مواد سفت و نرم را به خوبی خرد و مخلوط کرد. همچنین این مخلوط کن یک آسیاب دارد که می توان با استفاده از آن انواع دانه و ادویه را پودر و آسیاب کرد. همانور که پیش تر گفته شد سرعت عملکرد مخلوط کن کنوود مدل BLM45 در دو حالت قابل تنظیم است. اما به منظور حفظ عملکرد دستگاه و سرعت عمل بیشتر در مخلوط و میکس کردن مواد عملکرد ضربه ای پالس نیز در این دستگاه تعبیه شده است. این عملکرد زمانی که با مواد سخت تر و سفت تر سروکار دارید به کمک شما می آید به طوری که در ابتدا با استفاده از این دکمه مواد را به تکه های کوچک تر تبدیل کرده و بعد از آن با انتخاب سرعت دلخواه به نتیجه مورد نظر خود می رسید.

تولید کننده: Kenwood
(اختیاری)
(اختیاری)
۵,۰۲۸,۱۰۰ تومان

مخلوط کن دو کاره کنوود مدل BLM45 یکی از بهترین کالاهای موجود در بازار است که از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار است. این مخلوط کن 1000 وات قدرت دارد و عملکرد آن در دو سرعت قابل تنظیم است.

مخلوط کن کنوود مدل BLM45 طراحی زیبا و جمع و جوری دارد. بدنه این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و پارچ مخلوط کن آن از پیرکس (شیشه) ساخته شده است. همچنین تیغه های این مخلوط کن بسیار تیز و با استحکام بالا ساخته شده اند به طوری که می توان با استفاده از آنها انواع مواد سفت و نرم را به خوبی خرد و مخلوط کرد. همچنین این مخلوط کن یک آسیاب دارد که می توان با استفاده از آن انواع دانه و ادویه را پودر و آسیاب کرد.

همانور که پیش تر گفته شد سرعت عملکرد مخلوط کن کنوود مدل BLM45 در دو حالت قابل تنظیم است. اما به منظور حفظ عملکرد دستگاه و سرعت عمل بیشتر در مخلوط و میکس کردن مواد عملکرد ضربه ای پالس نیز در این دستگاه تعبیه شده است. این عملکرد زمانی که با مواد سخت تر و سفت تر سروکار دارید به کمک شما می آید به طوری که در ابتدا با استفاده از این دکمه مواد را به تکه های کوچک تر تبدیل کرده و بعد از آن با انتخاب سرعت دلخواه به نتیجه مورد نظر خود می رسید.

پارچ مخلوط کن کنوود مدل BLM45 در حدود 2 لیتر ظرفیت دارد که 1.5 لیتر آن قابل استفاده است. همچنین به منظور حفظ ایمنی بیشتر این دستگاه قفل درپوش دارد تا مواد از داخل آن بیرون نریزد. تیغه های چهارپره این مخلوط کن نیز ازجنس استیل ضد زنگ ساخته شده اند.

توان مصرفی 1000 وات
کارکرد دو کاره
عملکرد آسیاب
مخلوط کن
جنس پارچ مخلوط کن شیشه
ظرفيت پارچ مخلوط کن 1.5 لیتر
جنس بدنه استیل ضد زنگ
جنس تیغه استیل ضد زنگ
تعداد پره‌ها 4 پره
نوع کنترل چرخشی
قابلیت تنظیم سرعت دارد
تعداد سرعت 2 سرعت
قابليت شستشوي لوازم جانبي در ماشين ظرفشويي دارد
عملکرد لحظه‌اي (Pulse) دارد
محفظه جمع‌آوري سيم دارد
سایر مشخصات دارای قفل ایمنی
قابلیت پودر کردن خشکبار
قابلیت خرد کردن سبزیجات
پایه ضد لغزش دارد

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند