تصویر میوه خشک کن سنکور مدل SFD 2105WH

میوه خشک کن سنکور مدل SFD 2105WH SENCOR FRUIT DRYER SFD 2105WH

میوه خشک کن مدل SFD 2105WH با قدرت و توان 250 واتی مواد غذایی را خشک و سالم تحویلتان می دهد. این میوه خشک کن برای جلوگیری از گرمای بیش از حد مجهز به فیوز حرارتی است. فیوز حرارتی به نوعی تامین کننده امنیت این دستگاه است. میوه خشک کن SFD 2105WH تنظیم دما و درجه حرارت را در برنامه ریزی خود لحاظ کرده است.

تولید کننده: sencor
(اختیاری)
(اختیاری)
تماس بگیرید

میوه خشک کن SFD 2105WH :

میوه خشک کن SFD 2105WH برای خشک کردن میوه جات دارای 5 طبقه مجزا است. هر کدام از این 5 طبقه به تنهایی می توانند حجم قابل توجهی از میوه جات را در خود جا دهد. دنیای داخل این طبقات به همت شفافیت و طراحی یک دست بدنه، شما را از مراحل خشک کردن میوه مطلع می سازد. قفسه های میوه خشک سنکور SFD 2105WH از جنس پلاستیک شفاف تشکیل شده است. هر کدام از این قفسه ها برای شستشو قابلیت جدا شدن از بدنه اصلی میوه خشک کن SFD 2105WH را دارا می باشند. در بین تمام طبقات هوای بهینه شده پخش شده و حال و هوای هیچ کدام از طبقات با طبقه دیگر ادغام نخواهد شد. قفسه های میوه خشک کن SFD 2105WH دارای قطر 33 سانتی متری است. این قفسه ها قابلیت تنظیم ارتفاع تا 1.3 سانتی متر را دارند.

میوه خشک کن مدل SFD 2105WH با قدرت و توان 250 واتی مواد غذایی را خشک و سالم تحویلتان می دهد. این میوه خشک کن برای جلوگیری از گرمای بیش از حد مجهز به فیوز حرارتی است. فیوز حرارتی به نوعی تامین کننده امنیت این دستگاه است. میوه خشک کن SFD 2105WH تنظیم دما و درجه حرارت را در برنامه ریزی خود لحاظ کرده است. میوه جات را می توان در دما 30 تا 80 درجه سانتی گراد تنظیم کرد. تنظیم دمای خشک کردن میوه به وسیله دکمه تعبیه شده روی بدنه میوه خشک کن SFD 2105WH به راحتی قابل تنظیم است. این میوه خشک کن تنها 20 دسی بل صدا را از خود منتشر می کند. حرارت در تمام بخش های میوه خشک کن سنکور به صورت کاملاً یکنواخت پخش می شود. بنابراین نگرانی بابت بر جا ماندن رطوبت بر روی میوه جات و سایر مواد غذایی نخواهید داشت.

و در اخر :

میوه جات خود را با هر شکل و قواره ای به سینی های میوه خشک کن سنکور بسپارید. سینی های این میوه خشک کن با توجه به اندازه میوه قابلیت تنظیم ارتفاع تا میزان 1.3 سانتی متر را دارند. این قابلیت در کنار قطر 33 سانتی متری طبقات حجم گسترده ای از میوه را پوشش می دهد. همچنین توزیع یکنواخت گرما و هوای بهینه شده در بین طبقات خشکی یکنواخت میوه را به دنبال دارد. شفافیت درب و قفسه ها دید کافی را از مراحل خشک کردن به کاربر می دهد. ولوم چرخشی روی بدنه تنظیمات دما و حرارت خشک کردن مواد غذایی را سهولت می بخشد. از مزیت های اصلی استفاده از این میوه خشک کن محافظت از خواص اساسی میوه جات و سایر مواد غذایی است.

نوع میوه خشک کن
جنس بدنه پلاستیک شفاف
توان مصرفی 250 وات
تعداد طبقات 5 عدد
خاموش شدن خودکار دارد
سایر مشخصات ولتاژ ورودی : 220-240 ولت
فرکانس : 50 هرتز
قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی
حالت ایمن
محل قرارگیری لوازم جانبی
تایمر
تنظیم دما
قابلیت جابجایی طبقات
وزن 2.55 کیلو گرم
ابعاد 23.5 × 33 × 33 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند