تصویر همزن کاسه ای کنوود مدل 680

همزن کاسه ای کنوود مدل 680

برند: کنوود * رنگ: سفید * نوع سیستم: کاسه دار * جنس سریهای همزن: استیل * تعداد سری همزن: 2 همزن * حجم خالی کاسه: 3 لیتر * حجم کاربردی کاسه: 1.5 لیتر *نوع: کاسه دار*قابلیت جدا شدن همزن از پایه : دارد

تولید کننده: Kenwood
(اختیاری)
(اختیاری)
۰ تومان

همزن کاسه دار کنوود مدل HM680

 

توضیحات

همزن کاسه دار کنوود مدل HM680 با کاسه استیل ۳ لیتری و ۳۵۰ وات قدرت یکی از کارآمدترین میکسرهای برقی کاسه دار است. قیمت فروش به همراه مشخصات کاملی از همزن به شرح زیر آمده است.

همزن کاسه دار کار آشپزها را آسان تر کرده است. با وجود کاسه ای که برای همزن در نظر گرفته شده است دیگر مواد به بیرون نمی رید و همواره محفظه ای داریم که راحت شسته شده و هنگام کار با آن هیچ موادی به بیرون نمی ریزد.

Chefette Kenwood که برای مخلوط کردن کیک طراحی شده است مناسب برای کسانی است که می خواهند مهارت پخت خود را بهبود بخشند اما ممکن است جایی برای دستگاه آشپزخانه نداشته باشند. از میکسر دستی جداگانه برای مخلوط کردن سریع راحت استفاده کنید.

همزن کاسه دار کنوود مدل HM680

همزن کاسه دار کنوود

معرفی همزن کاسه دار کنوود مدل HM680

۵ سرعت به همراه ۱ سرعت پالسی به شما کمک می کند تا با بالاترین قدرت از مواد غذایی درست شده لذت ببرید. وجود کاسه استیل ضد زنگ شما را از استفاده از وسایل اضافی معاف می کند.

هر چه دستگاه پیشرفته تر باشد لذت آشپری بیشتر می شود. قدرت موتور مانند همزن برقی کنوود HMX750 دارای ۳۵۰ وات قدرت است با این تفاوت که همزن برقی کاسه دار ۶۸۰ دارای کاسه بوده و موتور پالسی دارد. موتور پالسی حرکت لحظه ای دارد به همین جهت سرعت مخلوط مواد سفت را آسانتر می کند.

کاسه فوق دارای ۳ لیتر گنجایش است که ۱٫۵ لیتر آن کاربردی است. هنگام کار با همزن کاسه دار کنوود نباید از حجم کامل آن استفاده شود چون مواد هنگام چرخش همزن به بیرون می ریزد.

 

 

ضربان های افست اضافه کردن مواد به داخل کاسه را آسان می کنند در حالی که به طور مداوم مخلوط می شوند و کاسه چرخان تضمین می کند که حداکثر مواد در ترکیب مخلوط شوند تا در هر بار از یکنواختی صاف ، یکنواخت و بی نقص اطمینان حاصل شود. از مزایایی که این دستگاه دارد این است که هر کار سختی در آشپزی را می توان با این مدل انجام داد.

پوششی روی کاسه قرار دارد که با قرادادن آن می توان از پاشیده شدن مواد مایع به بیرون جلوگیری کرد.

نوع همزن برقی, دستی, کاسه دار
توان مصرفی 350 وات
جنس بدنه پلاستیک
جنس درپوش پلاستیک
تنظيمات سرعت دارد
تعداد سرعت 5
ظرفیت کاسه 3 لیتر. ظرفیت کار: 1.5 لیتر
جنس کاسه استیل
جنس ميله استیل
سایر مشخصات کاربردهاخمیرزن, همزن
عملکرد لحظه‌اي (Pulse) دارد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند