تصویر چرخ گوشت فوما  FU-1317

چرخ گوشت فوما FU-1317

FUMA Meat grinder FU-1317

(اختیاری)
(اختیاری)
۴,۱۸۰,۴۰۰ تومان

چرخ گوشت 3500 وات فوما FUMA meat grinder FU-1317

مشخصات چرخ گوشت فوما مدل اف یو 1317

ساخت و طراحی:

یکی از وسایلی که میتواند زیاد به کار شما بیاید چرخ گوشت است.همیشه مصرف گوشت به یک صورت و به شکل تکه تکه لذت بخش نیست.ایجاد تنوع در غذا میتواند اشتهای شما را باز کرده و از میل غذاهایتان لذت ببرید.
با این وسیله هر نوع گوشتی را چرغ کرده و در غذا های مختلف به کار ببرید.فوما در طراحی این محصول به ظاهر توجه زیادی کرده است و محصولی بسیار زیبا و در عین حال محکم روانه ی بازار کرده است.
یکی از اجزای مهم در چرخ گوشت تیغه ی ان است و با کند شدن و یا اسیب دیگر چرخ گوشت قابل استفاده نمی ماند.فوما جنس این تیغه را از فولاد ضد زنگ طراحی کرده که بسیار مقاوم بوده و به راحتی اسیب نمیبیند.

قدرت:

یکی از  ملاک های کارایی چرخ گوشت قدرت موتور ان است.که هر چه این قدرت بیشتر باشد تیغه ها با سرعت و قدرت بیشتری میچرخند و توانایی چرخ کردن گوشت بیشتر میشود.فوما از یک موتور پر قدرت 3500 واتی برای این چرخ گوشت استفاده کرده است و به شما این امکان را داده است که یک گوشت بسیار نرم و خمیری در پایان کار داشته باشید.

 

سایر ویژگی ها:

 

این چرخ گوشت دارای کنترل اللکترونیکی با نمایشگر LED است.همچنین به عملکرد معکوس نیز مجهز شده است.دهنه ی خروجی دستگاه دارای 3 صفحه ی متفاوت است که با هر کدام میتوانید رشته های متفاوتی را در دسترس داشته باشید.

 

همچنین قیف فلزی ان ظرفیت زادی داشته که همین امر سرعت ریختن گوشت به داخل دستگاه را زیاد کرده و زمان چرخ کردن را برای شما کاهش میدهد.

 

توان مصرفی 3500 وات
سيستم چرخش معکوس دارد
جنس تیغه فولاد ضد زنگ
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند