کتری برقی فیلیپس مدل HD9316

کتری برقی فیلیپس مدل HD9316

کتری برقی فیلیپس مدل HD9316 با قدرت 1800 وات می باشد. گنجایش این کتری فلر به مقدار 1.7 لیتر می باشد. بدنه‌ی این دستگاه از جنس استیل و در قسمت دستگیره از پلاستیک می باشد. این کتری برقی فیلیپس مجهز به سیستم خاموش کن خودکار است که در صورت تمام شدن آب داخل کتری دستگاه خاموش می شود. این سیستم همچنین باعث می شود تا کتری اگر بدون آب باشد روشن نشود. این ویژگی برای ایمنی و حفظ کیفیت دستگاه بسیار مهم است. ترموستات این کتری برقی STRIX بریتانیا است که باعث می شود تا برای کنترل دقیق دما این دستگاه با مشکلی روبرو نشود.

(اختیاری)
(اختیاری)
۱,۸۴۵,۳۰۰ تومان

کتری برقی فلیپس مدل HD9316 با قدرت 1800 وات می باشد. گنجایش این کتری فلر به مقدار 1.7 لیتر می باشد. بدنه‌ی این دستگاه از جنس استیل و در قسمت دستگیره از پلاستیک می باشد. این کتری برقی فیلیپس مجهز به سیستم خاموش کن خودکار است که در صورت تمام شدن آب داخل کتری دستگاه خاموش می شود. این سیستم همچنین باعث می شود تا کتری اگر بدون آب باشد روشن نشود. این ویژگی برای ایمنی و حفظ کیفیت دستگاه بسیار مهم است. ترموستات این کتری برقی STRIX بریتانیا است که باعث می شود تا برای کنترل دقیق دما این دستگاه با مشکلی روبرو نشود. این ترموستات محصول یکی از بهترین و شناخته شده ترین سازندگان ترموستات در جهان می باشد. کتری برقی فیلیپس مدل HD9316 در قسمت خروجی آب یک عدد فیلتر از جنس استیل دارد که سبب می شود آب بدون رسوب از دستگاه خارج شود. کفی این کتری برقی دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشد. این باعث می شود که هر گاه بخواهید از هر طرف کتری را بگذارید و بردارید امکان پذیر باشد. دستگاه کتری برقی فیلیپس همچنین از کفی اتصال برق جدا می شود و بدون کابل برق قابلیت جابجایی دارد.

 این کتری برقی فلیپس مدل HD9316 یکی از بهترین دستگاههای موجود برای انتخاب می باشد. جنس بدنه از استیل با مشخصات food-grade SUS304 است. این مشخصات در قسمت درب دستگاه نیز وجود دارد. این مخصات نشان دهنده‌ی کیفیت بدنه و استانداردهای بهداشتی بدنه‌ی این دستگاه می باشد. ترموستات با کیفیت این دستگاه باعث می شود تا از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری شود. همچنین در صورتی که دستگاه بی آب شود بصورت خودکار خاموش می شود. این دستگاه دارای قابلیت مهم دیگری است که در کمتر دستگاه مشابهی وجود دارد. این قابلیت سیستم گرم نگهدارنده با فناوری PTC برای گرم نگه داشتن است. با وجود این قابلیت پس از جوش آمدن آب، دمای آب از 5±85 پایین تر نخواهد آمد و برای استفاده‌ی مجدد نیازی به جوش آوردن آب نمی باشد. این قابلیت باعث می شود تا در زمانهای خاص مانند میهمانی و … همیشه آب جوش در دسترس باشد. این ویژگی ب استفاده از کلید موجود در جلوی دستگاه قابل تنظیم است. این کتری برقی فیلیپس همچنین دارای درب فنری استیل است. با لمس کردن روی درب دستگاه به آرامی، درب باز می شود و این ویژگی باعث می شود تا پر کردن و شستشوی راحت تر شود.

ابعاد 18 × 18 × 26.2 cm
قدرت موتور 1800 وات
ظرفيت کتري آب 1.7 لیتر
جنس بدنه کتري استیل و پلاستیک
طول کابل برق 0.75 متر
چراغ نشانگر دارد
قابليت قطع خودکار دارد
جنس فیلتر استیل ضد زنگ
محفظه جمع‌آوري سيم دارد
سایر مشخصات دارای فیلتر رسوب گیر
دارای درپوش بازشونده
قابلیت گرم نگهدارنده : دارد
طراحی زیبا و کیفیت بالای ساخت
دارای قابلیت روشن نشدن بدون آب
دارای گیج درجه بندی شده داخل کتری
قابلیت گردش 360 درجه کتری بر روی پایه
قابلیت باز شدن درب با لمس کردن بصورت فنری
ترموستات STRIX بریتانیا برای کنترل دقیق دما
فناوری PTC برای گرم نگه داشتن بدون نیاز جوش آوردن مجدد
بدنه و درب از جنس استیل و با درجه‌ی 304 (food-grade SUS304)
فیلتر با قابلیت جدا شدن جهت شستشو
به دلیل طراحی خاص درب پر کردن کتری به راحتی امکان پذیر است
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند