تصویر گوشت کوب چند کاره بوش مدل MSM6700GB

گوشت کوب چند کاره بوش مدل MSM6700GB

Bosch MSM6700GB Hand Blender کشور سازنده: اسلونی تحت لیسانس ایتالیا قدرت: 600 وات گوشت کوب، همزن، خرد کن یخ شکن، عملکرد توربو

تولید کننده: Bosch
(اختیاری)
(اختیاری)
۳,۵۱۹,۲۰۰ تومان

معرفی اجمالی گوشت کوب چند کاره بوش مدل MSM6700GB

شاید به نوعی بتوان گوشت کوب چهارکاره بوش مدل msm6700gb را به عنوان یک غذا ساز کوچک در آشپزخانه به شمار آورد. خردکن با ظرفیت 500 میلی لیتر به همراه تیغه های ضد زنگ از جنس استیل، عملکرد گوشت کوب با میله ای از جنس استیل به همراه تیغه های دو پره استیل، سری همزن، و تیغه خرد شکن به همراه ظرف 700 میلی لیتری با درپوش، نیاز ما به هرگونه غذا سازی را در آشپزخانه، رفع خواهد کرد. توان مصرفی این گوشو کوب چند کاره بوش حدود 600 وات است و مجهز به عملکرد توربو برای مواقعی است که می خواهیم زودتر به نتیجه برسیم. در کل می توان نتیجه گرفت که یکی از بهترین گوشت کوب های ساخته شده تا کنون توسط شرکت بوش می باشد.

معرفی کلی گوشت کوب چند کاره بوش مدل MSM6700GB

ویژگی ها و مشخصات گوشت کوب برقی بوش msm6700gb به نوعی در قسمت مشخصات و معرفی اجمالی معرفی شده اند. اما در اینجا بهتر است بعضی از ویزگی های جذاب و قابل توجه این گوشت کوب را بررسی نماییم.

سیستم AntiSplash

طراحی و محل قرار گیری تیغه های گوشت کوبه به شیوه ای است که مانع از چلپ چلوب کردن و پخش شدن مواد غذایی هنگام استفاده از آن می شود. بسیاری از گوشت کوب های برقی از این سیستم و طراحی برخوردار نیستند.

گوشت کوب برقی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

سیستم توربو Turbo

سیستم توربو و یا سرعت بیشتر و قدرت بیشتر به طور همزمان، برای مواقعی که عجله داریم و یا به انرژی بیشتری نیاز داریم، بسیار مفید خواهد بود. گوشت کوب برقی مدل msm6700gb مجهز به عملکرد توربو می باشد. بنابراین دز زمان هایی که به قدرت و سرعت بیشتری نیاز داریم می توانیم از این دکمه استفاده نماییم.

گوشت کوب برقی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

قدرت

موتور قدرتمند 600 واتی به کار رفته در این گوشت کوب، بسیار قوی بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مارا به نتیجه دلخواه برساند. در کنار این قدرت، کم صدا بودن و لرزش حداقل نیز از ویژگی های این موتور بوده که کار با گوشت کوب msm6700gb را بسیار آسان کرده است.

گوشت کوب برقی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

میله و تیغه ضد زنگ استیل

جنس میله و تیغه دو پره گوشت کوب، از استیل ضد زنگ است، این میله کاملا جلا داده شده و در مقابل هر نوع ضربه و خراشی مقاوم است.  علاوه بر این جنس همزن، تیغه های خرد کن و تیغه یخ شکن نیز از استیل ضد زنگ است که در مقابل ره نوع رطوبی بسیار مقاوم می باشند.

گوشت کوب برقی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

 

کاربردها همزن، یخ شکن، خردکن
توان ۶۰۰
تعداد سرعت ۱
وزن ۱/۹
طول سيم ۱/۴
جنس بدنه پلاستیک
جنس ميله استیل ضد زنگ
ظرفيت مخزن ۷۰۰
جنس تیغه استیل ضد زنگ
تعداد تيغه‌هاي گوشت‌کوب 4
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند