تصویر یخچال ساید DOOR-IN-DOOR الجی مدل 247 (GC-J247SLUV)

یخچال ساید DOOR-IN-DOOR الجی مدل 247 (GC-J247SLUV)

یخچال ساید DOOR-IN-DOOR الجی مدل 247 (GC-J247SLUV)

وضعیت کالا: 1 موجود در انبار
کد کالا: 2001
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سیستم عیب یابی هوشمند:

یخچال ال جی GC - J247SLUV با استفاده از سیستم عیب یابی هوشمند ™ Smart Diagnosis از طریق اپلیکیشن تلفن های هوشمند یا از طریق تماس با مرکز تماس مشتریان مشکل یخچال خود را اعلام نمایید.

LG GC - J247SLUV


محفظه های قابل تنظیم :


میتوانید با توجه به نیازتان ارتفاع قفسه های یخچال را تنظیم نمایید. و سپس مواد غذایی ، میوه و سبزیجات و... را بسته به اندازه ی آن ها در جای مخصوص خودشان بگذارید. طرح درب روی درب کمک زیادی به فضای بیشتر برای نگهداری مواد غذایی کرده است.

LG GC - J247SLUV

قفسه ی تاشو:

مزیت دیگری که یخچال door in door ال جی مدل GC - J247SLUV دارد این است که قفسه های داخلی آن را میتوان تا کرد که این قفسه ها می توانند بطری های بلندی را در خود جایی دهند.

LG GC - J247SLUV


فیلتر هوای Hygiene Fresh+ :

این نوع فیلتر به کار رفته شده در یخچال برای از بین بردن قارچ ها و باکتری های فاسد کننده غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد و این باکتری ها و قارچ ها باعث از بین رفتن و بد بو کردن مواد غذایی شده که نتیجه ی خوردن چنین غذاهایی ایجاد بیماری در افراد است که باعث مسمومیت غذایی می شود و گاهی اوقات به مرگ منجر میشود. این فیلتر با عملیات ۵ مرحله ی باکتری زدایی و جلوگیری از بوی بد باعث می شود که ۹۹.۹۹ درصد از این باکتری ها و بوهای بد از بین برود.

LG GC - J247SLUV

ویژگی door in door :

با استفاده از ویژگی door in door دسترسی به نوشیدن ، میوه و خوراکی هایی که زیاد مصرف می شوند را حت تر و سریع تر امکان پذیر می باشد. هدر رفتن هوای سرد داخل یخچال تا %۴۱ کاهش می یابد این امر باعث میشود که مواد غذایی خراب نشوند و میوه ها و سبزیجات زیبایی و طراوت خود را از دست ندهند.

LG GC - J247SLUV

سنسور :

این یخچال با استفاده از سنسور های چند گانه که تشخیص می دهند دمای داخلی و بیرونی چقدر باید باشد تا از خراب شدن مواد غذایی و از دست دادن کیفیت آن ها جلو گیری شود.

LG GC - J247SLUV

ابعاد ۹۱۲x1790x738 میلی متر
گنجایش ۶۰۱ لیتر ( 30 فوت)
دارای قفل کودک بله
نوع دستگیره پاکتی
نوع کمپرسور اینورتر خطی
گاز خنک کننده R600a
سیستم خنک کننده جریان هوای چندگانه ( Multi Flow )
تعداد طبقات درب ۴
تعداد طبقات یخچال 4
تعداد کشو میوه و سبزی 2
لامپ داخلی LED
مصرف انرژی +A
سایر مشخصات یخچال محفظه لبنیات / رفع کننده بوی بد / لامپ داخلی LED / محفظه کنترل رطوبت / قابلیت Fresh Zone / فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh / قفسه سبزیجات
سایر مشخصات فریزر لامپ داخلی LED / انجماد سریع / بدون برفک
سایر مشخصات سیستم جریان های چندگانه / صفحه نمایش لمسی LED / درب (DID (Door in Door / سیستم عیب‌یابی هوشمند / هشدار باز بودن درب / آب سردکن / آبریز / سرمایش سریع / ۴ ستاره
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند