delonghi

 • سرخ کن دلونگی مدل FH1396

  سرخ کن دلونگی مدل ۱۳۹۶ با کیفیت و حرارت مناسب می‌تواند بهترین غذاها را برای شما و مهمانانتان طبخ کند. هر یک از لوازم‌های برقی‌ که توسط کمپانی‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود، برای مورد خاصی استفاده می‌شود ولی همه‌ی آن‌ها باعث راحت‌تر پیش رفتن کارها برای ما می‌شوند.

  7,100,000 تومان
 • اسپرسوساز دلونگی مدل ECP 31.21

  اسپرسو ساز دلونگی مدل ECp 31.21 می تواند با ایجاد 15 بار فشار، آن را به اندازه کافی قدرتمند نماید تا یک اسپرسوی معتبر ایتالیایی را تولید کند. بطوریکه این ویژگی برای علاقه مندان به اسپرسو بسیار ایده آل می باشد. قهوه سازهای De'Longhi امکانات فوق العاده ای را با سبکی ترکیب می کنند و لمس باریستا را مستقیماً به زندگی روزمره شما می آورد. این دستگاه دارای مخزن آب قابل جابجایی 1.1 لیتری است که به راحتی می توان از آن بهره برد

  3,200,000 تومان
 • اسپرسو ساز دلونگی مدل Dedica EC785

  پمپ فشار بخار این دستگاه در حد استاندارد 15 بار بوده و می تواند بخار آب مناسب را به منظور گذر از ذرات ریز قهوه مهیا کند. وجود دو عامل بخار و دما و سیستم بسیار پیشرفته ترموبلاک در اسپرسوساز دلونگی مدل EC785 مناسب ترین قهوه با طعم واقعی را به وجود می آورد. همچنین در قسمت جلویی و بالایی دستگاه دکمه ای قرار داده شده است که با تنظیم آن می توانید مقدار بخار تولیدی خارج شده از نازل را تحت کنترل قرار دارید.

  5,660,000 تومان
 • اسپرسو ساز دلونگی مدل 510.55M

  اسپرسو ساز دلونگی 510.55M یکی از شیک و خاص‌ترین دستگاه‌های عرضه شده توسط این کمپانی است که یک دستگاه کاملا حرفه‌ای است. این اسپرسو ساز از نظر ظاهری دارای طراحی فوق‌العاده و لوکسی است و بدنه‌ای به رنگ نقره‌ای دارد که این با دیزاین آشپزخانه ست می‌شود. نمایشگر این اسپرسو ساز به رنگ مشکی بوده که با رنگ نقره‌ای هارمونی خاصی دارد.

  30,250,000 تومان
 • اسپرسو ساز دلونگی مدل ECP33.21

  اسپرسو ساز دلونگی مدل ECP33.21 یک اسپرسو ساز خانگی با کیفیت است. این اسپرسو ساز می‌تواند لذت نوشیدن یک اسپرسوی با کیفیت و همچنین انواع نوشیدنی‌های بر پایه‌ی قهوه را برای شما فراهم کند. جنس بدنه‌ی این اسپرسو ساز ترکیبی از استیل و پلاستیک است که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

  3,180,000 تومان
 • اسپرسو ساز دلونگی مدل EC5

  سیستم کاپوچینو ساز: دارد*فیلتر آب: دارد *تنظیم میزان غلظت قهوه: بله *قابلیت تولید کف شیر: دارد*آسیاب قهوه: ندارد *مخزن شیر: ندارد *تعداد نازل قهوه: یک عدد *صفحه نمایش: ندراد*تنظیم میزان غلظت قهوه: دارد*حجم مخزن آب: 1.4 لیتر

  1,550,000 تومان